Dotazník: Test merania inteligencie
  • Tlačiť

Strán: [1] Dolu ©Autor | Téma: Dotazník: Test merania inteligencie  Videné 3270

Dotazník by mal vyplňovať: isaPomôžte vyplniť dotazník k práci na tému:
Analýza štruktúry inteligencie - test merania inteligencie

[td colspan=2]Test je zameraný na meranie inteligencie - je veľmi širokospektrálny. Ide o meranie všeobecnej inteligencie, vymedzenej v pojmoch inteligencie viazanej na reč tela, čísla, priestorové vnímanie a i.
Obsahuje celkovo 177 úloh, a zaberie cca 90 minút - zavisí od vás.
Aby ste mali motiváciu tento test vyplniť, je to jeden z najnovších testov na meranie inteligencie,  pričom ak by ste si ho chceli urobiť, museli by ste ísť za odborníkmi, tí by Vám ho však urobili za nemalý poplatok, ja Vám ho vyhodnotím zadarmo ( no nie hneď, údaje sa stále zbierajú, čiže by ste museli počkať pár dní) , lebo je to moja práca  do školy.
Údaje nebudú nikde zverejnené ( dokonca nemusíte vypĺňať ani meno ak nechcete, len ak budete chcieť vedieť svoje výsledky, bude to trošku problém, lebo potom Vám nebudem vedieť povedať keďže nebudem mať poznačené , kto to vyplnil :)
Ak sa napriek všetkému dáte na tento test a začnete ho vypĺňať, prosím dbajte na dodržiavanie času - ktorý si sami kontrolujete, lebo v opačnom prípade budú výsledky skreslené a nepresné - teda Vám víde úplne iný výsledok aká je vaša skutočna inteligencia.
Na vyplnenie máte dnešný deň, prípadne zajtra ( v urotok 1.5.2012) .
Veľa šťastia :) [/td][/tr][tr][td]Dotazník:[/td][td]Vyplniť dotazník[/td][/tr][tr][td]Kontaktné informácie[/td][td]anka.sarlakova@gmail.com[/td][/tr][/table]


Chceš pridať svoj dotazník k práci?   kliknite sem
© Anonym « #1 : 30.04.2012, 20:54 »
  • Anonym,

Odporučte, zdielajte tento príspevok:

0 Členovia a 1 Hosť prehliada túto tému.

Kľúčové slová:

  • Tlačiť


Facebook Comments

Partneri Výmena odkazov, reklamné plochy