Pozvánka: Gran Fiesta @ Volanie divočiny / Jagermeister commando
Spojené udalosti
  • Gran Fiesta @ Volanie divočiny (Barracuda): 17.03.2012 Prihlásený (0/0):
  • Tlačiť

Strán: [1] Dolu ©Autor | Téma: Pozvánka: Gran Fiesta @ Volanie divočiny / Jagermeister commando  Videné 1034

Gran Fiesta @ Volanie divočiny / Jagermeister commando

[td colspan=2]   
ENTRY: 2€

Prepadové komando od jagermeisteru !!!!

Značka Gran Fiesta Party Bangers vznikla v roku 2011. Za krátke obdobie si vytvorila dobré meno a veľkú oblubu u ľudí. Koncept celovečerného hrania pozostáva z jedinečnej selekcie hudby a špeciálneho hosťa, ktorého si može vybrať klub. Hudobné žánre, ktoré možete počuť na Gran Fiesta party sú
Hip - Hop, RnB, Cubano, Latino, Reggaeton a House.
V súčasnosti hrajú pod značkou Gran Fiesta jej
zakladatelia Dj Payo a Dj Jancco.
Na eventoch, ktoré organizovala Gran Fieta sa vystriedali špičkový DJi z celého Slovenska ako Dj Grimaso, Dj Mišo Biely, Dj Hajtkovič, Dj Viktor Hazard, Dj Yanko Král, Dj Lucco, Dj Mad Skill, Dj Roman Zamozny, a mnoho dalších.

DJ JANCCO
Nitriansky DJ, člen Djského teamu Gran Fiesta party bangers. Hudbe sa venuje od svojho mladého veku a s djingom začal pred 6. rokmi, kedy začínal hrávať na lokálnych malých akciách. Postupom času začal hrávať v nitrianskych podnikoch a neskôr aj mimo Nitry. Stal sa rezidentným djom Disco Clubu Aura a neskôr Devils Pubu v Nitre. Jancco bol oslovený na spoluprácu s rapperom Ičisom, no pre nedostatok času sa ich spolupráca rozviazala. Neskôr ho oslovil zlatomoravecký rapper Tretina s ktorým úspešne odohral festivaly ako Toto Je Hip Hop, Ranibow a ďalšie. Posledným rapperom s ktorým Jancco spolupracoval bol Santy z Rimavskej Soboty. Momentálne sa Jancco sústreďuje na hranie v Gran Fieste, ktorá bola založená vo februári za účelom baviť ľudí niečim výnimočným a iným. Vďaka tomuto nápadu si v Nitre zahrala djská špička. Jancco je multižánrový dj a jeho hudobná selekcia je zameraná na Hip Hop, RnB, Cubano, Latino, Reggaeton, House, Mashupy, Electro a Funk. Do budúcna chystá sériu mixtapov, ktoré budú zadarmo a v limitovanom počte sa budú rozdávať na parties. Momentálne je mixtape Electro Club Flava zdarma na stiahnutie. Jancco hral takmer s celou slovenskou hudobnou špičkou, s menami ako sú Kontrafakt, Čistychov, DJ Mad Skill, DJ Grimaso, DJ Mišo Biely, DJ Yanko Král, DJ Viktor Hazard, DJ Hajtkovič, DJ Kappa, DJ Lucco, DJ EKG, DJ Milan Lieskovský a veľa iných.

Set Up: Technics 1210 Turntables
Rane TT56s mixer
Shure M 44-7 cartridges
Serato Scratch Live + Macbook Pro
Stanton DJ PRO 2000 headphones
Areial 7 Tank White headphones
Akai LPD8 midi controler
Novation Dicer controlerDJ PAYO
Nitriansky DJ, člen Djského teamu Gran Fiesta party bangers. Djingu sa venuje od roku 1994. Payo hral vo všetkých nitrianskych podnikoch a na väčšine zásadných parties v Nitre. Je multižánrovým djom a v jeho eklektických setoch môžete nájsť Hip Hop, RnB, Cubano, Latino, Reggaeton, Dance, House.
Vo svojom voľnom čase sa venuje masteringu. Pripravil final master pre kapelu Borra, ktorá odznela v Eurovision Song Contest 2010, master pre rappera Kaidžasa ( V Mene Ulíc 2 mixtape ), master pre rappera Ičisa ( Hudbou Zviazaný ), master pre rappera Vagabunda ( Môj život ), master mixtapu Dj Jancco – Electro Club Flava a master vlastneho mixtapu Dj Payo – Ibiza Summer Mixtape. Momentálne sa naplno venuje hraniu za Gran Fiestu.

Set Up: American Audio HDT 4.5 Turntables
Stanton SK-2F mixer
Stanton 520 V3 cartridges
Serato Scratch Live + laptop
Stanton DJ PRO 2000 headphones
Akai LPD8 midi controler[/td][/tr][tr][td]Kedy:[/td][td]17.3. SOBOTA od 21:00 do 4:00[/td][/tr][tr][td]Kde:[/td][td]Barracuda disco club | Nitra
Mostná 38

Ukáž na mape[/td][/tr][tr][td]Kontaktné informácie[/td][td]Rezervácie miest:
0911 564 328 alebo 0914 324 991

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/354900571208677/

http://www.barracudanitra.sk/
https://www.facebook.com/barracudaclub

Referencie[/td][/tr][/table]
Chcete pridať svoju akciu?  kliknite sem:
© Anonym « #1 : 17.03.2012, 17:50 »
  • Anonym,
« Posledná zmena: 17.03.2012, 17:55 od zakladatel@ja.citam.info »

Odporučte, zdielajte tento príspevok:

0 Členovia a 1 Hosť prehliada túto tému.

Kľúčové slová:

  • Tlačiť


Facebook Comments

Partneri Výmena odkazov, reklamné plochy