Grecko - exkurzia
  • Tlačiť

Strán: [1] Dolu ©Autor | Téma: Grecko - exkurzia  Videné 1334

Mili studenti a kolegovia,
srdecne Vas zdravim a pozyvam Vas na jednu z exkurzii, ktoru organizuje nasa katedra (katedra zoologie a antropologie FPV UKF) v septembri 2011 – na 6 –dnovy poznavaci zajazd do Grecka, v termine 20. – 25.septembra 2011 (utorok az nedela) v cene 270 euro na osobu. Tuto exkurziu si mozete na zapise v septembri zapisat do AIS exkurziu (podla rocnika sa vam ukaze bud komplexna prirodovedna exkurzia, alebo exkurzia z didaktiky biologie, alebo zoologicko – antropologicka exkurzia Rakusko, Cesko). Ak ju nenajdete vo Vasej ponuke predmetov, tak chodte v AIS do ponuky predmetov Katedry zoologie a antropologie (KZA FPV UKF v Nitre ) a tam si vyhladate ako volitelny predmet niektoru z exkurzii. Dôlezite je, aby v AIS v kode predmetu mala hned na zaciatku kodu skratku KZA/.... Po absolvovani exkurzie, mozete za nu ziskat 2 alebo 3 kredity vo volitelnych predmetoch. Tento predmet si mozu zapisat vsetci studenti bez rozdielu, ktoru fakultu na UKF studuju.
Bližšie informácie Vám poskytne PaedDr. Sandanusová, Ph.D. Vzhľadom na veľký záujem budú uprednostnení tí študenti, ktorí všetky údaje (dátum narodenia, adresa trvalého bydliska, číslo cestovného dokladu, číslo mobilného telefónu, mailovú adresu) a 270 euro ako poslu na ucet, ktoreho cislo uvadzame v prilohe mailu.pozri prílohy napravo Ďalšie informácie dostanete na: anna.sandanusova@gmail.com alebo na 0904 610 678 (ak Vám operátor zahlási, že účastník je mimo siete T-mobile, počkajte dlhšie na spojenie, operátorom je O2.)
 
Vzhladom nato, ze sa velmi blizi termin, kedy musime zaplatili ubytovanie, prosim vaznych zaujemcov o exkurziu, aby ju v co najkratsom case zaplatili. Mozete zobrat so sebou aj znamych, priatelov, rodinnych prislusnikov.
 
Tesim sa na spolocne poznavanie Grecka, so zelanim pekneho dna A.Sandanusova, Katedra zoologie a antropologie FPV, telefon : 0904 610 678
© Externý zdroj « #1 : 05.07.2011, 21:10 »
  • Anonym,
« Posledná zmena: 05.07.2011, 21:19 od Externý zdroj »

Odporučte, zdielajte tento príspevok:

0 Členovia a 1 Hosť prehliada túto tému.

Kľúčové slová: grécko exkurzia 

  • Tlačiť


Facebook Comments

Partneri Výmena odkazov, reklamné plochy